Malta Dil Okulları

 

malta-dil-okullari

İtalya’nın güneyinde yer alan Malta şirin ve küçük bir adadır. En az turizm sektöründeki gibi dil okullarında da popüler olan Malta özellikle hem tatil hem eğitim isteyen öğrenciler için iyi bir seçenektir. 180 yıl boyunca İngiliz sömürgesinde kalan Malta’nın ikinci ana dili İngilizce olduğundan ülkede İngilizce okulları büyük bir gelişim sağlamıştır. Malta’da çoğunlukla İngiltere’de yer alan okulların şubeleri açılmış olduğundan İngiltere merkezli bir eğitim verilmektedir. İngiltere referanslı olduklarından kurumsallığın ön planda olduğu bu okullara kalitesi hakkında hiçbir şüphe duymamak gerekir.

Malta’da en çok tercih edilen şehir; Sliema’dır. Comino ve Gozo şehri daha sessiz ve takımadaların en küçüğüdür.

En iyi Malta dil okulları :

Okulların başvuru ücretleri farklılık gösterdiği gibi başvuru ücretlerini başvuru aşamasında danışmanlarınız sayesinde öğrenebilirsiniz. Okulların başvuru formlarını danışmanlarınız ile birlikte doldurabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra danışmanınız ile birlikte vize işlemlerini tamamlayabilir ve konaklama aşamasına karar verebilirsiniz. Eğitim yada konaklama konusunda yaşayabileceğiniz problemler ile ilgili danışmanınızdan gerekli desteği alabilirsiniz.

Malta dil okulları ve diğer online yurtdışı eğitim programları hakkında daha fazla bilgi almak için 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan alabilirsiniz.

Leave a Reply