Yurtdışı eğitim danışmanlığı

online-yurtdisi-egitim

Yurtdışında eğitim almak birçok insanın hayalidir. Ayrıca günümüzde yurtdışı eğitim ile ilgili pek çok alternatif ve kolaylık bulunmaktadır. Yurtdışında alacağınız diplomalı bir eğitim ile kariyer planlamanızı daha sağlam yapabilir ve yapacağınız iş başvurularında bir adım önde olabilirsiniz.

Yurtdışı eğitim danışmanlığı sizlere dünyanın pek çok ülkesinde yer alan dil eğitimi, mesleki danışmanlık, sertifika programları, staj olanakları, yaz okulları, work & travel programları gibi değişik eğitim programları sunmaktadır.

Hangi eğitimi hangi okulda alacağınıza, zaman ve bütçenizi nasıl değerlendirmeniz gerektiğine karar verme aşamasında, tüm alternatifleri inceleme, okulların burs, indirim ve başvuruları, bütçe, yolculuk öncesi ve sonrası yardım ve beklentilerinize uygun programı seçme konusunda tecrübeli ekibiyle sizlere en doğru hizmeti verir. Ayrıca yurtdışındayken de danışmanlığınız devam etmektedir. Danışmanlar belirli aralıklar ile herşeyin yolunda gidip gitmediğini kontrol etmek zorundadırlar.

Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı Seyahat organizasyonu, okul kayıt işlemleri, konaklama işlemlerinizde sizin yerinize titizlikle takibini yapmaktadır.  Eğitiminizin sonunda dilerseniz aynı okulda eğitim sürenizi uzatabilir yada farklı bir ülke yada okula devam etmek isteyebilirsiniz. Tüm bu işlemler ile de yine online yurtdışı eğitim danışmanınız ilgilenmektedir. Tüm bunların dışında yurtdışı eğitim danışmanlığı uzman eğitim danışmanları ile birlikte güler yüzlü,kibar ve birey merkezli bir yaklaşımı baz almaktadırlar.

Leave a Reply